Úvod » starší přípravka - sezona 2024/25

Sokol Jesenice: SK KOSOVA HORA 3:4 ( 1:1 , 1:2, 1:1)

publikováno 10.09.2024 (aktualizováno 12.09.2024)

Sokol Jesenice: SK KOSOVA HORA  3:4 ( 1:1 , 1:2, 1:1)

První utkání nové sezony a hneh derby. Hned od začátku bylo utkání vyrovnané, domácí byli techničtější a dostávali se více do šancí. Naši jakoby ještě spali. Ale branky přišla až ve 14 minutě , kdy jsme darovali míč soupeři nepřesnou přihrávkou a ten se nemýlil. Kluci se najednou probrali a minutu před koncem jsme srovnali. Druhá třetina byla ještě vyrovnanější , naši borci se víc snažili držet míč a soupeře napadat. Po faulu v našem brankovišti zahrával soupeř penaltu a tu proměnil. Pak ale klucei (a samozřejmě i Verča) zabrali a dva rychlé brejky z levé strany a dva góly rázem otočily utkání.

Třetí třetina byla o tom, kdo udělá chybu, nebo kdo dá branku. A to se povedlo Jirkovi, který vystřelil z dálky a k překvapení všech míč skončil v brance. 2:4 !  Domácí sice snížili , ale to bylo asi půl minuty před koncem. Naši už žádné drama nepřipustili a vydřeli tak cenné vítězství. Myslím, že všichni zaslouží pochvalu za nasazené í bojovnost. Také podpora diváků, myslím rodičů byla super. Jen tak dál borci ...